< Jak vzniká loutka - Vendula Mlatečková

Loutka v Menu

Úvodní stránka

Minidvojče

Marionetky

Plastiky

Z dílny výroby minidvojčat

fotografie

kontakty


     
  Z dílny


Jak vzniká figurka nebo loutka ?

Základem takové figurky je drátěná kostra. Vytvarování postavičky je z molitanu a textilu. Hlavička, ruce, popřípadě nohy z modelovací sádry. Pošitá je textilem, podle přání.

Pokud si přejete nějaký doplněk, který je typický k osobě, kterou jste si objednali jako figurku - minidvojče, je to možné po vzájemné domluvě. Na některé se můžete podívat na těchto stránkách. Pokud se Vám líbí plastika na plátně, můžete si podobnou objednat také .


 
 
 


 divadelní masky
© Vendula Mlatečková & Lukáš Simon

 Doporučujeme také navštívit:
Poštovní schránky vyrábí i na zakázku firma Simon které také prodává a zajišťuje jejich montáž po celé ČR. Vyberte si dovolenou na e-dovolená - levný hotel u moře s výhledem na pláž. Najdete tam také recenze hotelů z Egypta a Tuniska s aktuálním počasím. Nepoměřice a jejich fotbalový tým Kozlové z Nepoměřic. Firma Arte Rychnov nabízí půjčovnu, prodej a servis stavebních strojů v Rychnově nad Kněžnou. Nerezové dopisní schránky vyrábí Lukáš SIMON a nabízí také schránky panelákové i domovní a atypické dopisní vhozy. V Kostelci nad Orlicí najdete také stavebniny Morávek s širokou nabídkou stavebních materiálů. Zakázková výroba atypických schránek dle Vašeho požadavku na velikost, barvu i tvar. Nabídka nejlevnější last-minute dovolené a recenze hotelů na jednom místě. Poštové schránky dodává i montujeme firma Simon také na Slovensku. Kvalitní autoservis na Rychnovsku je určitě Autoservis Kundrát z Kostelce nad Orlicí.


sitemap - sitemap